Latvijas minifutbola čempionāts
2016.gada 31.jūlijs Tukums


Kā komandas cīnījās par kausu!

 I LaukumsRezultātsII LaukumsRezultāts
10:00Lokomotīve - RAF 0:0UPTK - FK Reinards Zaķumuiža2:2
10:25FK Nikers - Allegro2:0Tukuma Brāļi - SLV Pluss1:0
10:50FK Pūre - Mārupes Freestyle0:3Tente - SMFK ZELLIS1:0
11:15FK Apmaldījušies - Libava City1:2ZVERI/ARIOLS - Cerber 020:2
11:40UPTK - Tente0:0Mārupes Freestyle - RAF1:1
12:05Cerber 02 - FK Nikers1:1SLV Pluss - FK Apmaldījušies1:1
12:30SMFK ZELLIS - RAF0:0Mārupes Freestyle - Lokomotīve1:2
12:55ZVERI/ARIOLS - SLV PLUSS1:2Libava City - FK Nikers0:4
     
 III LaukumsRezultātsIV LaukumsRezultāts
10:00SMFK ZELLIS - Mārupes Freestyle0:0Tente - FK Pūre2:0
10:25Cerber 02 - Libava City1:0ZVERI/ARIOLS - FK Apmaldījušies2:0
10:50UPTK - Lokomotīve1:0FK Reinards Zaķumuiža - RAF2:1
11:15Allegro - SLV Pluss2:1Tukuma Brāļi - FK Nikers0:0
11:40FK Reinards Zaķumuiža - FK Pūre1:0Lokomotīve - SMFK ZELLIS3:0
12:05ZVERI/ARIOLS - Tukuma Brāļi0:1Libava City - Allegro0:1
12:30Tente - FK Reinards Zaķumuiža 1:1FK Pūre - UPTK0:2
12:55FK Apmaldījušies - Tukuma Brāļi1:5Cerber 02 - Allegro0:0
     
2016.gada Latvijas minifutbola čempionāts  Fināls. Tukums 31.jūlijs
 1/8 fināls1/8 finālsRezultāts
13:30TenteZVERI/ORIOLS3:1
13:30FK Reinards - ZaķumuižaRAF4:0
13:30LokomotīveSLV PLUSS4:1
13:30ALLEGROMārupes Freestyle0:1
 1/4 fināls1/4 finālsRezultāts
14:15Tukuma BrāļiMārupes Freestyle0:0 3:2 pen
14:15FC NikersLokomotīve1:0
14:15Cerber 02FK Reinards - Zaķumuiža0:0 3:2 pen
14:15UPTKTente0:2
 1/2 fināls1/2 finālsRezultāts
15:00Tukuma BrāļiTente1:1 3:2 pen
15:00FC NikersCerber 023:0
 Par III vietu Rezultāts
15:45TenteCerber 020:3
 Fināls Rezultāts
16:15Tukuma BrāļiFC Nikers1:1 3:2 pen

Tukums - 2016.gada fināls

2016.gada Latvijas minifutbola čempionāta vietu sadalījums

1 vieta - Tukuma Brāļi (Tukums)
2 vieta - FC Nikers (Kuldīga)
3 vieta - Cerber 02 (Rīga)
4 vieta - Tente (Rīga)

5 vieta - FK Reinards - Zaķumuiža (Ropažu novads)
6 vieta UPTK (Liepāja)
7 vieta - Lokomotīve (Jelgava)
8 vieta - Mārupes Freestyle (Jaunmārupe)
9 vieta - Allegro (Dobele)
10 vieta - SLV PLUSS (Liepāja)
11 vieta - ZVERI/ARIOLS (Ludza)
12 vieta - RAF (Jelgava)
13 vieta - Libava City (Liepāja)
14 vieta - SMFK ZELLIS (Gulbene)
15 vieta FK Apmaldījušies (Rīga)
16 vieta FK Pūre (Pūre)

Mūs atbalsta




Created with Mozello - the easiest way to create a website.

 .